Serwis Samochodowy

Profesjonalny serwis samochodowy Q Servis CASTROL

Z myślą o dobrej dostępności komunikacyjnej dla naszych Klientów nasz serwis znajduje się w Sosnowcu-Środuli, przy zjeżdzie z DK 94 (Alei Zagłębia Dąbrowskiego) w kierunku Dąbrowy Górniczej.

Od blisko 20 lat w naszym wielomarkowym serwisie należącym do sieci Q SERVICE CASTROL wykonujemy przeglądy techniczne oraz naprawy pojazdów osobowych i dostawczych.

Rekomendujemy oleje silnikowe i przekładniowe marki Castrol, światowego lidera w produkcji środków smarnych.

Wykonujemy szeroką gamę usług serwisowych, począwszy od wymiany żarówki, naprawy opony skończywszy na wymianie silnika czy skrzyni biegów.

Nasz serwis jest wyposażony w najwyższej klasy urządzenia marki Bosch oraz Texa oraz Milwaukee.

Jako jedyny serwis w okolicy dla Państwa komfortu w tygodniu pracujemy w godzinach od 07.00 do 21.00, co pozwala zostawić auto wcześnie rano i odebrać jeszcze tego samego dnia wieczorem.
Dla naszych Klientów posiadamy komfortową poczekalnię, w której można wypić kawę, przeczytać gazetę, skorzystać z bezpłatnego WI-FI ,czy obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny.

Posiadamy przechowalnie opon, w której Twoje opony mogą czekać od wymiany do wymiany.

Wychodząc naprzeciw Klientom posiadamy usługę door to door, czyli odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca i dostarczenie go po naprawie pod wskazany adres.

Nasze Usługi

Gwarantujemy, że Twój samochód zostanie obsłużony przez wykwalifikowany personel, który zatroszczy się o jego sprawność i bezpieczeństwo. Oferujemy szeroki zakres usług naprawczych. Zaufaj nam i ciesz się spokojem, wiedząc, że Twój pojazd jest w najlepszych rękach.

Zapraszamy do kontaktu

32 291 98 98

32 290 98 98

Rekomendujemu tylko sprawdzonych dostawców części

Stosujemy dobrej jakości części zamienne uznanych światowych producentów.

Copyright © 2024 Środula Auto Kompleks. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie projektu BROKOM.NET kompleksowa obsługa IT