Wymiana opon i kół na felgach stalowych i aluminiowych

W wulkanizacji ŚRODULA AUTO KOMPLEKS wymianę opon i kół wykonujemy 2004 roku. Opony zimowe wymieniamy jesienią, a zmianę opon na letnie wykonujemy w porze letniej, dzięki temu pomagamy klientom przez cały rok zachowywać bezpieczeństwo. Jeśli wiesz, jakie są polskie drogi i warunki pogodowe latem i zimą, to nie masz wątpliwości, że sezonowa wymiana opon jest podyktowana bezpieczeństwem Twoim. Wymiana opon w naszym zakładzie wulkanizatorskim jest wykonywana sprawnie, zgodnie ze sztuką, a także zachowaniem należytej staranności.

Jak przebiega wymiana opon?
W pierwszej kolejności sprawdzimy czy z opony nie wystają jakieś druty, następnie luzujemy śruby mocujące koło, ściągamy koło z samochodu, sprawdzimy stan ogumienia i felg, z użyciem maszyn demontujemy opony, montujemy nowe, ustawiamy właściwe ciśnienie i wyważamy koła. Na koniec zakładamy koła, dokręcamy je na krzyż z użyciem klucza dynamometrycznego. Nasi wykwalifikowani wulkanizatorzy bez problemu wymienią opony i koła bez względu na ilość cali obręczy aluminiowych czy markę samochodu.

Sezon wymiany opon coraz bliżej? Potrzebujesz zarezerwować termin? Nie trać czasu. Umów się już dziś i nie oczekuj w kolejkach. Zadzwoń do naszego opiekuna klienta teraz.

Zapraszamy do kontaktu

32 291 98 98

32 290 98 98

Rekomendujemu tylko sprawdzonych dostawców części

Stosujemy dobrej jakości części zamienne uznanych światowych producentów.

Copyright © 2024 Środula Auto Kompleks. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie projektu BROKOM.NET kompleksowa obsługa IT